• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme, Vetëm në WHO

Lori është e fiksuar pas këtij detaji dhe me siguri të gjithë e keni vënë re

Tashmë e dimë që ajo është një nga vajzat më të ndjekura për shkak të stilit dhe bukurisë së saj! Kemi parë foto të ndryshme nga Lori, në pushime, në restorante apo plot vende të tjera, por kush prej jush e kishte kuptuar se Lori ka një obsesion të veçantë për syzet e diellit? Nëse bëni një xhiro të shkurtër në ‘Instagram-in’ e saj do të shikoni se shpesh ajo publikon foto me syze të markave nga më të shtrenjta. Ato janë të ndryshme në çdo foto që Lori hedh, për mos të thënë se vështirë apo shumë rrallë mund të gjeni foto të saj me të njëjtat syze! Më poshtë ju sjellim disa foto të Lorit me këto syze. Me siguri do i pëlqeni, ashtu si dhe ne!