• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

LIDHJA/ Capital T për Jonida Vokshin: As nuk e njoh! Reagon edhe moderatorja

Flitet se mes dyshes së njohur, reperit Capital T dhe moderatores bukuroshes, Jonida Vokshi ka një lidhje sentimentale. Megjithatë të pyetur nga emisioni “Thumb” Jonida dhe Capitali kanë dhënë versionet e tyre duke qartësuar më në fund marrëdhënien mes tyre. “Është krejt pa lidhje, as nuk e njoh mirë Jonidën, s’kam as ndonjë raport të afërt me të,” është shprehur Kapo rreth këtyre lajmeve.
Gjithashtu edhe aktorja Jonida Vokshi ka reguar duke mbajtur të njëjtën linjë me reperin. “Kam qeshur shumë se unë në fakt në Londër kam qenë tre javë përpara se të publikoja videon dhe ata thoshin janë parë duke u puthur në Londër”. Ishte faqja ‘Vipat e Bllokut’ e cila aludoi për një lidhje mes tyre dhe se dyshja ishte parë në Londër duke u puthur e duke kaluar bukur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

CLOSE
CLOSE