• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Laura dhe Teo, prindër për herë të dytë, vjen në jetë djali

Laura Vorpsi, ish-zëdhënëse e PD, me profesion juriste dhe pedagoge dhe Theodhori Cami, themelues i grupit “Le Spot” dhe i “In Media”, janë bërë sot prindër për herë të dytë. Çifti simpatik, janë prindër të Krisës, një vogëlusheje bukuroshe, gati 2 vjeç, e cila sot u bë me vëlla. Laura ka qenë prezente në jetën publike krah Teos, deri para pak muajsh. Ardhja në jetë e trashëgimtarit, i ka gëzuar shumë çiftin dhe të gjithë familjarët dhe miqtë e tyre.

CLOSE
CLOSE