• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Larmishmëri zgjedhjesh, ja kush janë veshjet më të mira në ‘Grammy Awards 2019’

Mbrëmja e 10 shkurtit ishte ajo e ndarjes së çmimeve më të rëndësishme në muzikë.

Emrat e VIP-ave që kaluan në tapetin e kuq, ishin nga më të ndryshmit si: Bebe Rexha, Cardi B, Dua Lipa, Miley Cyrus, Camila Cabello, Kylie Jenner, Katy Perry, Lady Gaga e shumë emra të tjerë të yjeve ndërkombëtarë.

Veshjet e tyre ishin të gjitha të dizenjuara nga stilistë të huaj dhe tërhoqën vëmendjen e gjithë teleshikuesve. Artistët pjesëmarrës në ‘Grammy Awards’, kanë shkëlqyer jo vetëm me perfomancat e tyre, por dhe ‘look-un’ e zgjedhur për atë natë.

Më poshtë ju sjellim disa prej veshjeve më të mira në ‘Grammy Awards 2019’:

Bebe Rexha

Dua Lipa

Camila Cabello

Jennifer Lopez

Lady Gaga
Kylie Jenner
Cardi B
Katy Perry
Miley Cyrus/revistawho.com