• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Larg së bijës, Robert Berisha publikon foton prekëse teksa flet me Renee

 

Robert Berisha ka udhëtuar së fundmi drejt SHBA-së për disa koncerte ku është i ftuar. Këngëtari i njohur, më shumë se gjithçka tjetër duket se vuan largësinë nga e bija Renee. Ai përpiqet ta ketë pranë në forma të ndryshme, njëra prej të cilave është me anë të ‘video chat’. Duke qenë se teknologjia i sjell njerëzit më pranë dhe na largon mallin sadopak, Roberti e ndau këtë moment të veçantë me të gjithë ata që e ndjekin në ‘Instagram’.

“Më mungon”,-shkruan ai krah shkrepjes nga biseda në video ku shfaqet e vogla Renee në ambientet e shtëpisë.

Me siguri kthimi në Kosovë është i shumëpritur për Robertin pas ditëve të gjata me koncerte dhe përgatitje. /revistawho.com