• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë

Lady Gaga makth për DiCaprion

Leonardo DiCaprio duket se ka shumë frikë nga këngëtarja Lady Gaga. Në momentin kur Gaga është ngjitur në skenën e Golden Globes për të tërhequr çmimin e saj, ajo është përplasur padashje me Leon dhe këtij të fundit i ka ngrirë buzëqeshja në fytyrë.

Leonardo DiCaprio's Face When Lady Gaga Walked By Him To Accept Her Award Is Everything