• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Vetëm në WHO

Kur Tuna priste një ‘Biletë’ pa e ditur se sot do të ishte një ‘Chonga’

Dikur do të këndonte “Bileta” në “Top Fest” dhe do të fitonte menjëherë zemrat e të gjithëve me një tekst që fliste për një dashuri që merrte fund! Dukej sensitive si natyrë në atë këngë, por jo çdo personazh është ashtu siç dikur pati këngët. Me temperamentin që e karakterizon, kujt ja priste mendja se vajza që dikur këndoi “Biletën” do të kthehej në një “Chonga” te pathyeshme! Në ‘Chonga’ ajo vjen si një vajzë që pavarësisht çdo gjëje mund t’ia dalë edhe vetë. Një femer e egër, moskokëçarëse dhe e pamposhtur! Nga ‘Bileta’ në një ‘Chonga’ Tuna mbetet gjithnjë suprizuese !