• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kur Briseida Shehaj ëndërronte skenën krah Çiljetës (foto)

Gazetari Drini Zeqo është bërë nostalgjik dhe ka postuar një fotografi nga koha kur prezantonte, konkursin rinor “Rin Fest”. Fotoja është bërë në vitin 2001 dhe moderatori shfaqet krah këngëtares, Çiljeta Xhilaga dhe krah drejtoreshës aktuale të Tatimeve, Briseida Shehaj. Asokohe drejtoresha ishte larg kostumit zyrtar dhe pranë botës së spektaklit po aq sa seks simboli shqiptar Çiljeta. Mirëpo jeta e dy bukurosheve mori kahe të ndryshme. Megjithëse edhe sot pas gati 15 vjetësh ato janë të dyja po aq të bukura dhe shumë më të suksesshme.

CLOSE
CLOSE