• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kourtney Kardashian nuk harron dashurinë e vjetër, kthehet në krahët e ish-bashkëshortit

Kourtney Kardashian është ndarë prej kohësh nga ish-bashkëshorti i saj, megjithatë pushimet e saj është duke i kaluar pranë tij dhe fëmijëve të tyre në Indonezi. Ajo duket se po i shijon tej mase pushimet në rrethin familjar, bashkë me ish-burrin Scott Disick dhe këtë e ka treguar nëpërmjet një fotoje të publikuar në ‘Instagram’. Ajo shfaqet mjaft e lumtur teksa po argëtohet pranë tyre dhe duket sikur është e plotësuar në të gjitha drejtimet.
Kourtney dhe Scott kishin një marrëdhënie për nëntë vite dhe sollën në jetë tre fëmijët e quajtur Mason, Penelope dhe Reign, por lidhja e tyre ka përfunduar pothuajse 2 vjet më parë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE