• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Klaudia Pepa provon për herë të parë të ngasë një motor dhe video nuk duhet humbur

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka provuar për herë të parë të ngasë një motor dhe videon e ka publikuar në ‘Instagram’. Siç edhe duket, eksperienca ka qenë shumë argëtuese dhe nuk ka munguar edhe pak performancë si balerinë, aftësi që Klaudia e zotëron në mënyrë perfekte. Vetë bukuroshja e ka konsideruar veten si goxha të mirë megjithëse ishte vetëm hera e parë që provoi të ngiste një motor. Video të tilla të veçanta, teksa Klaudia ndërthur talentin e saj me të tjera eksperienca nga përditshmëria janë të shpeshta dhe kanë marrë shumë komente pozitive. Kujtojmë se balerina është transferuar në Itali prej kohësh, ku po vazhdon karrierën e saj. / revistawho.com

View this post on Instagram

Sono bravaaa 😂😂 🏍 🏍

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on