• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo është fotoja e parë familjare e këngëtarit, pas lindjes së vajzës (FOTO)

Është i lumtur, vajza e tij disa muajshe është gjëja më e ëmbël që i ka ndodhur në jetë dhe aktualisht është duke shijuar çdo moment me të. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Adam Levine të grupit Maroon 5. “Çdo gjë që dua e kam këtu”, ka shkruar ai në foton e publikuar. Në të duket në breg të detit i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, modelja e njohur Behati Prinsloo dhe vajza disa javëshe.Kjo është fotografia e parë familjare që çifti ka shpërndarë pas lindjes së Dusty (21 shtator). Edhe pse ajo është më e vogël se dy muaj, duket të ketë çmendur prindërit e saj.