• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Këtë vit festojmë të tre”, Anjeza Shahini feston përvjetorin e martesës me pamjen më të bukur

Këngëtarja e njohur Anjeza Shahini ka festuar 4-vjetorin e martesës së saj, por këtë vit ndryshe nga çdo herë tjetër. Këtë e ka treguar vetë artistja me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku shfaqet krah bashkëshortit dhe vajzës së saj. “Duke festuar 4-vjetorin e martesës, këtë vit festojmë të tre”, ka shkruar këngëtarja në postin më të fundit në llogarinë e saj në rrjetet sociale.
Mesa duket ky vit ka qenë edhe më plotësues për Shahinin për shkak se familja e saj u shtua me një anëtar të ri. Që prej momentit që u bë nënë, Anjeza ka ndarë disa momente të rralla pranë të voglës së saj, duke zbuluar emocionin e veçantë që ka ndjerë./revistawho.com