• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Këngëtarja zbulon të pathënat nga ndarja me ish-partnerin: Ai i dha fund

Këngëtarja e njohur Cheryl Cole është shprehur për revistën ‘Stella’ rreth ish-partnerit të saj, Liam Payne. Ata u ndanë nga njëri-tjetri në vitin 2015 pas një lidhje 3-vjeçare. Dyshja ka një djalë 2-vjeçar të quajtur Bear. Cheryl u shpreh se Liam është një baba shumë i mirë dhe nuk është aspak strikt me djalin e tyre.

Ajo shtoi se tashmë ishte mësuar me ndarjen dhe nuk përbënte aspak problem për të, ndonëse ishte Liam ai që i dha fund marrëdhënies.

Kujtojmë se Cheryl dhe Liam kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it, të cilët u ndanë pak kohë më parë./revistawho.com