• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kejsi zbulon ëndrrën e saj më të madhe, shumë shpejt edhe ajo mund të ketë biznesin e saj

Bashkëshortja e reperit Stresi ka krijuar sërish mundësinë që ndjekësit e shumtë t’i drejtojnë pyetje të ndryshme në ‘Instagram’. Një pjesë e pyetjeve sigurisht lidhen me partnerin e saj, por nuk mungojnë edhe ata që duan të dinë më shumë për brunen bukuroshe. Me anë të përgjigjes për njërën nga pyetjet, Kejsi zbuloi ëndrrën e saj më të madhe, e cila lidhet me pasionin e madh të saj për të bukurën. “Dua të hap sallon bukurie BKC”,-është shprehur ajo.

Gjasat që kjo ëndërr të bëhet realitet nuk janë të vogla, pasi shpesh kemi vënë re talentin që bashkëshortja e reperit të njohur ka për grimin dhe të bukurën. Kujtojmë se Kejsi jeton në Toronto prej vitesh ku edhe ndjek studimet. /revistawho.com