• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kastro Zizo akuzon Jonida Vokshin për kopjim

Ai ka treguar se është i ftuar në emisionin “Thurje”, i cili drejtohet nga Jonida dhe përveç kësaj ka bërë humor me faktin se të dy janë veshur me të njëjtën ngjyrë.

“Sonte, 21:15, “Thurje”, Digitalb. Djali me lule në kokë. Sonte Jonida më kopjoi ngjyrën, stilin, mënyrën time fisnike të veshjes ose ia kopjova unë”,- ka shkruar këngëtari.

kastro

Duket se Kastro e quan “mënyrën time fisnike” për shkak se ka zgjedhur ngjyrën blu, e cila njihet si ngjyra e aristokracisë.

Edhe Jonida ka veshur një fustan ngjyrë blu, me të cilin mund të themi se duket mjaft mirë.

Pasi ai ka treguar se Jonida e ka “kopjuar”, vazhdon me batutat edhe në komente ku tregon se ka zgjedhur fustanin e Jonidës, por ajo ia ka marrë me dhunë./Blitz.al/

CLOSE
CLOSE