• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jonida Vokshi, ‘vajza e vogël e babit’ e uron kështu të atin për ditëlindje

Jonida Vokshi, moderatorja dhe aktorja e njohur shqiptare feston sot një datë shumë të veçantë në kalendarin e ngjarjeve të një viti, ditëlindjen e babait të saj. Në urimin e shpërndarë përmes rrjetit social “Instagram”, Vokshi shkruan: “Sado ditëlindje të kalojnë, unë do të mbetem gjithmonë vajza jote e vogël! Edhe 100 vjet të bukura shembulli im! Jam e bekuar! #thankyougod #blessmyfamily”, – ka shkruar bukuroshja e ekranit…

CLOSE
CLOSE