• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jonida Vokshi dedikim të atit: Për mua je gjithë bota

Aktorja dhe moderatorja, Jonida Vokshi në një intervistë të dhënë sëfundmi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me të atin, gjithashtu ka theksuar se ai është kritikuesi më i madh i saj kur bëhet fjalë për karrierën. Ajo ka postuar një foto në rrjetin social “InstaStory”, në të cilën shkruhet një frazë të cilën ia kushton babit të saj: ‘Për botën ti je thjesht një burrë, ndërsa për mua je gjithë bota!’

15782565_1113190262111828_1309316898_n

 

CLOSE
CLOSE