• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Jessica Hart provokuese me bikini…

Ajo është në nga ëngjëjt më të suksesshëm australiane të Victoria’s Secret. Teksa temperaturat shkojnë deri në 42 gradë në Sidnej, 29-vjeçarja sjell më shumë nxehtësi në plazhin e Tamaramas.

Jessica Hart tregon fizikun e saj prej modele në një palë bikini gri mjaft të vogla.

Hart ka marrë disa rreze dhe rërë, para se të notojë dhe të rikthehet me bikinit në peshqirin e saj.

j1

j2

j3

j4

CLOSE
CLOSE