• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Moti

Java e parë e dhjetorit, njihuni me ndryshimet e motit

Në javën e parë të dhjetorit do të kemi temperatura tipike vjeshte. Sipas “Meteoalb” deri në datën 6 dhjetor temperaturat do të jenë më të larta se mesatarja dhe rreshjet e shiut thuajse nuk do të jenë prezente. Në mesditë temperaturat do të kapin shifrat deri në 22 gradë celsius në zonat bregdetare dhe 11 gradë celsius në pjesët malore. Në disa zona do të ketë reshje të izoluara shiu, përkatësisht në zonat qendrore. Gjatë këtyre ditëve vranësirat do të jenë prezente gjatë gjithë ditës./revistawho.com