• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Versioni i ri i këngës “Me fjalë të vogla” të Flori Mumajesit…

Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar përmes një video në Instagram versionin e ri të këngës “Me fjalë të vogla”, me të cilën ai konkurron në festivalin e muzikës së lehtë shqiptare “Kënga Magjike”.  Në këtë video Mumajesi shfaqet së bashku Bunon, Besa Kokëdhimën dhe Klajdi Harunin, ndërkohë që intepretojnë këngën me kitare. “Me fjalë të vogla ka qenë një nga këngët më të klikuara gjatë të gjithë edicionet e festivalit “Kënga Magjike”.

https://www.instagram.com/p/-4_47gm-cu/

CLOSE
CLOSE