• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja kush është Besniku, djali që i rrëmbeu zemrën Jonida Vokshit (FOTO EKSKLUZIVE)

Brun, simpatik dhe i njohur në botën e kinemasë! Emri i bashkëshortit të ardhshëm të Jonida Vokshit është Besnik Krapi. I njohur si producent dhe aktor mjaft i suksesshëm në Kosovë, rajon dhe më gjerë Besniku numëron disa pjesëmarrje në festivale filmash në zë.
RevistaWho.com sjell për ju sot këtë foto ekskluzive nga Festivali i Kanës ku çifti pozojnë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.
Urojmë t’i shohim gjithnjë kështu. Tani presim vetëm ftesën e dasmës.