• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja cili ka qenë modeli i preferuar i Ilva Tares në fëmijëri…

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në Shqipëri. Ilva Tare përvecse e suksesshme është edhe një femër e kuruar dhe shumë stil.

Por a jeni kuriozë të dini cili ka qenë modeli i saj i preferuar i flokëve në fëmijëri?!

imagePadyshim që kapeloni i famshëm, siç i mban edhe tani, por padyshim më moderne.