• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Ja cilat janë 10 aktoret më të bukura të momentit…

Ato janë të bukura, të suksesshme dhe disa nga emrat më të lakuara të kinematografisë botërore gjatë këtyre viteve. Ja cilat janë 10 aktoret më të bukura e më të kërkuara të momentit.

Olivia Wilde

10

Charlize Theron

9

Jennifer Connelly

8

Marion Cotillard

7

Mila Kunis

6

Jessica Alba

5

Jennifer Lawrence

3

Scarlett Johansson

2

Jennifer Aniston

1

Natalie Portman

 

CLOSE
CLOSE