• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Vrasje të vogla/ Oja kap mat Pelinin dhe Emren në çaste intime, ja ç’do ndodhë nesër

Oja pyet Tajlanin nëse i ka treguar ndokujt se ajo e di për vrasjen e Arzus. Tajlan i betohet që nuk i ka treguar askujt. Oja e kërcënon Tajlanin që ta mbajë gojën mbyllur. Pelin dhe Emre takohen fshehurazi. Emre i thotë Pelinit se po vuan nga dashuria. Pelin i kërkon Emres të heqë dorë sepse nuk mund të jenë bashkë. Oja i fotografon Pelinin dhe Emren në çaste intime. Emre kap Ojan duke i fotografuar por nuk arrin t’ja marrë telefonin. Mehmet organizon një darkë përkujtimore për Arzun. Në këtë darkë dalin shumë sekrete. Kerim i merr telefonin Ojas dhe dëgjon bisedën që ajo ka regjistruar me Tajlanin. Ai mëson se Oja e dinte që Edipin e ka vrarë Arzu. Komisari pyet Ojan nëse di diçka për vrasjen por ajo nuk i tregon. Komisari i merr në pyetje banorët e Sarmashëkut gjatë darkës. Ata tregojnë se ku ndodheshin në momentin kur ndodhi aksidenti që i mori jetën Arzus. Të gjithë janë shumë të tensionuar gjatë kësaj darke dhe mbajnë të fshehta. Komisari përpiqet të kuptojë se kush e ka kryer vrasjen./revistawho.com