• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

I ‘çmendi’ vajzat me rolin e suksesshëm te “Xhenet”, aktori i njohur turk kapet mat me të dashurën

Berk Atan është një ndër aktorët më të njohur turk, i cili për publikun shqiptar u bë i famshëm me rolin e “Selimit” në serialin “Xhenet”. Përpos profesionit të tij, ai ka rënë në sy edhe për pamjen fizike.

Pas famës shumë vajza të reja i janë vënë pas, por vetëm njëra prej tyre i ka rrëmbyer zemrën. Së fundmi Berk është fotografuar nga paparacët turk së bashku me të dashurën e tij të re. Ata po dilni nga një restorant të kapur për dore dhe kur hynë në taksi buzëqeshën para aparatit fotografik në shenjë aprovimi.

Mediat turke shkruajnë se e dashura e tij quhet Bebek Angie dhe aktori ka preferuar që ta mbajë atë larg vëmendjes së publikut./revistawho.com