• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

I bëri fansat kuriozë, Victoria Beckham zbulon sekretin që mbante fshehur

Ikona e modës Victoria Beckham ditët e fundit ka shtuar kuriozitetin e mijëra ndjekësve dhe fansave të saj.
Këtë herë në postimet e saj ata panë diçka jo të zakonshme për të. Victoria ishte veshur me përparëse laboratori dhe shprehej se lajme shumë emocionuese pritej të zbuloheshin.
Kurioziteti i përdoruesve të Instagramit shtoi dhe numrin e ndjekësve të saj për afro 10 milionë më shumë.
Në videon e fundit që ajo ka shpërndarë, tregoi dhe sekretin që ka mbajtur këto ditë. Mesa duket ish-anëtarja e Spice Girl do lançojë linjën e saj të produkteve kozmetike “VictoriaBeckhamBeauty”.
Victoria ka treguar gjatë viteve se është femër e arrirë në shumë fusha të jetës si personale, profesionale dhe sidomos familjare.