• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Gylseren’ në tapetin e kuq, i ndodh incident me fustanin

Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay, ka parakaluar në tapetin e kuq në Kanë. Por duket se gjërat nuk kanë shkuar si duhet për aktoren, pasi fustani i zgjedhur prej saj është shqepur dhe ‘Gylseren’ është detyruar të zgjedhë një fustan tjetër. “Jam e kënaqur që jam këtu. Edhe pse pa fustanin tim… Në një event të mbushur me media ndërkombëtare dhe kolegë nga e gjithë bota. Pikërisht këtë herë, duhej të më prishej fustani,” ka thënë Nurgul. Ajo ka parakaluar me një fustan të zi të ngushtë. “Mendoj se ky fustan, është një alternativë më e mirë sesa të vija me pizhamet apo jo?”, ka përfunduar fjalën ajo.