• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Dita e Verës, ja si e kaluan personazhet e njohur shqiptarë

Dita e sotme shënoi ardhjen e pranverës. Të shumtë ishin njerëzit që mbushën rrugët kryesore të Tiranës, por edhe të qyteteve të tjera. Përgjatë gjithë ditës në vend do të ketë aktivitete të ndryshme, të cilat iu japin mundësi të gjithëve të kalojnë një ditë argëtuese. Por ka patur dhe personazhe të njohur që nuk kanë hezituar të festojnë ardhjen e ditëve plot diell. Më poshtë mund të shikoni disa prej tyre./revistawho.com

   

CLOSE
CLOSE