• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Vis Bajraktari zyrtarisht “dhëndri” i familjes, në evente bashkë me Vjollca Hoxhën

Prej kohësh ne dimë për historinë e bukur të dashurisë së trashëgimtares së “Top Channel” Lori Hoxha me Vis Bajraktarin. Ama historia nuk ka mbetur vetëm në kuadrin e një lidhjeje të rinjsh. Gjerat janë bërë serioze dhe tanimë ai shihet si “dhëndër” në familjen Hoxha. Në një event në Tiranë, i riu Bajraktari ka qenë krah për krah me Lorin e tij, si dhe me “vjehrrën” Vjollca, siç shihet në foton e “iconstyle”. Të jenë fejuar e ne nuk dimë gjë?!