• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Për kë po vuan Jonida Vokshi?

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi shquhet për bukurinë e saj.

Vokshi e ruan me shumë kujdes jetën e saj private nga mediat rozë. Megjithatë së fundmi ajo nuk është përmbajtur duke postuar një foto me mbishkrimin “dashuri..”, transmeton Indeksonline. Për kë po vuan vallë Jonida?

sdrfghj

CLOSE
CLOSE