• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Flet Sara Kapo: Ja e vërteta e postimit tim dhe marrëdhënia me drejtuesit e Top Channel

Një postim i bërë mbrëmjen e djeshme nga Sara Kapo, hodhi dyshimet se ajo i ishte drejtuar drejtuesve të Top Show Magazine, për shkak të zëvendësimit në panelin e opinionistëve nga Albana Osmani e Ervin Kurti. Ajo ka treguar për Blitz.al se ai postim nuk ishte për drejtuesit e Top Show: “Nuk e kam me drejtuesit e Top Show! Jam larguar duke mbajtur marrëdhënie shumë të mira me ta, ndaj u ndjeva pak e detyruar t’ju shkruaja një mesazh, sepse nga një portal kalon tek tjetri dhe bëhet qimja tra.”

Sara Kapo dhe Valer Kolnikaj ishin dy opinionistët e parë të sezonit të ri të Top Show Magazine”, eksperienca e të cilëve zgjati shumë pak pasi u zëvendësuan nga Albana Osmani dhe Ervin Kurti. /Blitz.al/

sara_1477152386-4867508