• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Flaka Krelani i rikthehet muzikës…

Këngëtarja Flaka Krelani pritet t’i rikthehet së shpejti tregut muzikor, këtë herë jo me një këngë por me albumin e saj të parë. Albumi do të vij nën titullin “Ekperimental” dhe pritet të ketë mjaft këngë të reja. Gjithashtu Krelani është shprehur për “Prive” se do të marrë pjesë edhe në Festivalin e Fundvitit.

CLOSE
CLOSE