• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Festa e ‘baby shower-it’ të Meghan Markle ngre debate: Nuk është traditë angleze

Para disa javësh Meghan Markle organizoi një festë shumë të madhe për fëmijën që pritet të vijë në jetë shumë shpejt, në qytetin e New York ku ishin prezentë shumë nga miqtë e saj të famshëm. Megjithatë kjo festë duket se ka ngjallur diskutime, pasi ish-këshilltari i Mbretëreshës Elizabeth ka shprehur mendimin e tij se këto lloj festash janë amerikane dhe në Angli nuk zhvillohen.

Festa që dukesha kishte organizuar u mbajt në hotelin më të shtrenjtë të Amerikës ‘The Mark’ dhe është bërë e ditur se ka kushtuar 200.000 dollarë./revistawho.com