• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat gati sa nuk e njohin, Luana Vjollca ndryshon ‘look’

Luana Vjollca është një nga personazhet e njohur më aktivë, qoftë kjo në karrierën e saj si moderatore dhe këngëtare, apo qoftë në rrjete sociale. Ditën e sotme Luana ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto të kryera në një set fotografik, por dukej shumë ndryshe nga si e kemi parë zakonisht. Moderatorja kishte prerë flokët e gjatë deri në gjatësinë e shpatullave, si dhe kishte prerë baluket drejt. Ngjyra e flokëve vazhdon të jetë bionde, megjithatë ndryshimi është i dukshëm. Luana nuk bën shumë eksperimente me ‘look-un’ e saj, pasi gjithmonë e kemi parë me të njëjtin model apo ngjyrë flokësh. Me siguri, moderatorja ka përdorur paruke, por gjithsesi ndryshimi i saj është pritur mirë nga fansat. Së shpejti nis sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” që me siguri do të sjellë shumë risi./revistawho.com

View this post on Instagram

Who’s this girl ? 📸

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on