• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Ermal Mamaqi për Kënga Magjike: Kur e dëgjoj më lind dëshira të mos këndohet live

Moderatori dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka shkruar në Facebook rreth finales së “Këngës Magjike”. “Duke parë këngën magjike më lind një dëshire…Mos të këndohet më kurrë live.”-shkruan Mamaqi duke shrehur pakënaqësi ndaj festivalit.

mamaqi