• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Emina Cunmulaj e emocionuar viziton vendlindjen: Kjo është ajo çfarë unë quaj paqe…

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj prej kohësh është zhvendosur në Amerikë bashkë me bashkëshortin e saj dhe 2 vajzat. Mirëpo, së fundmi ajo ka vendosur të kalojë disa ditë në vendlindje e saj, Malin e Zi. Emina ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’  disa video nga oborri i shtëpisë dhe dëgjohet teksa thotë: “Mirëmëngjes Malësi!”.

Edhe për fund ajo e quan këtë pamje mbresëlënëse nga shtëpia e saj “Paqe”.

Kujtojmë që Emina gjithmonë ka folur për prejardhjen e saj dhe ka treguar sa krenare është./revistawho.com