• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elvana Gjata-Jonida Vokshit: Kaq e lumtur për ty…Kjo je ti!

Prej shumë vitesh ato janë mikesha shumë të ngushta me njëra-tjetrën, bëhët fjalë për Jonida Vokshin dhe Elvana Gjatën. Secila nga këto ka korrur sukses në fusha të ndryshme të artiti, Elvana në atë muzikës ndërsa Jonida në teatër, film dhe televizion. Këtë javë jepet premiera e filmit “7 Ditë”, ku aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi për hërë të parë luan rolin e protagonistes. Nuk mund të mungonte një urim nga mikesha e zemrës Elvana, e cila ka postuar një foto në “Instagram” me nënshkrimin: “Filmi yt i parë si protagoniste,me siguri jo i fundit! Kaq e lumtur për ty…Kjo je ti!”

 

A photo posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

CLOSE
CLOSE