• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E dehur dhe duke kënduar këngët e saj, Taylor Swift nuk e keni parë kurrë në këtë gjendje

Të jesh personazh publik nuk është e lehtë. Këtë na e ka vërtetuar së fundmi Taylor Swift, videot e së cilës duke festuar me miqtë e saj, e dehur dhe në gjendje ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim kanë pushtuar rrjetin. Këngëtarja ka mbledhur shoqërinë e ngushtë në një bar dhe ka festuar si e çmendur me ta. Me grim të rënë, flokët e çrregullt dhe duke kërcyer dhe kënduar me këngët e saj, Taylor i bëri fansat ta duan edhe më shumë. Ky është një nga të paktat raste kur këngëtarja ka dalë nga profili i rregullt që e shohim zakonisht.

Së fundmi ajo ka marrë edhe 10 nominime për ‘MTV Music Award’, duke i dhënë vetes më shumë arsye për të festuar. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE