• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dyshohet për një romancë, Selena Gomez kapet mat pranë shtëpisë së këngëtarit të njohur

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez prej disa kohësh po përflitet për një romancë me këngëtarin Niall Horan. Para disa ditesh ajo është fotografuar nga paparazzi shumë pranë Niall, të cilët ishin në një darkë mes miqsh. Burime të afërta thonë se janë parë duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin. Për më tepër Selena është fotografuar përsëri, duke shkuar në shtëpinë e këngëtarit e veshur sportive dhe mbante në duar qese me ushqime. Këto situata kanë ngritur dyshime se Gomez dhe ish pjesëtari i grupit “One Direction” mund të jenë në një romancë.