• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dyshja mbretërore ka bërë gati çdo gjë, Meghan dhe Harry largohen nga shtëpia ne Cotswolds

Gjërat e Princ Harry-t dhe Meghan Markle kanë marrë një rrjedhë ndryshe këtë vit, ndërkohë që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Markle pritet të lindë në fund të muajit prill ose në fillim të muajit maj, ndërkohë që çifti po pret zhvendosjen në shtëpinë e re në Frogmore.

Dyshja ka qenë në pritje të rinovimit të rezidencës së tyre të re, por së fundmi komentatorja mbretërore, Emily Andrews, ka zbuluar në ‘Twitter’ se Meghan dhe Harry kanë bërë gati çdo gjë dhe po largohen nga shtëpia e tyre ne Cotswolds.

Kujtojmë se së bashku me shtëpinë e re, dukesha ka ndryshuar dhe gjithë stafin që do të kujdeset për të./revistawho.com

CLOSE
CLOSE