• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Do pyesni veten a është e vërtet vallë”, Eni Çobani ka një mesazh për historinë e parë në emision

Avokatja e njohur, Eni Çobani, ka lajmëruar një hapje sezoni me histori të veçanta që do prekin zemrat e publikut në “E diela shqiptare”.

Ajo ka publikuar një foto tepër të embël duke përqafuar një vogëlush i cili mesa duket është protagonisti i historisë.

“Një burrë i vërtetë duhet të kujdeset për fëmijët e tij, pavarësisht marrëdhënieve që ka me nënën e fëmijëve të tij. Seanca e kësaj të diele besoj se çdonjërin prej jush do t’i drejtoj pyeten veres: E vërtetë vallë?”, ka shkruar ajo, duke dhënë një mesazh të fort, por njëkohësisht duke lënë shumë kuriozitet tek ndjekësit e programit “Shihemi në gjyq”.

Eni Çobani njihet si ndërmjetësuese shumë e zonja dhe gëzon simpatinë e gjithë publikut.