• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Moti

Dimri i vërtetë po vjen, nga nesër temperaturat zbresin nën zero gradë

Në ditët e fundit të nëntorit kemi pasur mot me temperatura mesatare për stinën dhe reshjet e shiut kanë qenë prezente gjatë gjithë kohës. Megjithatë mesi i javës së fundit të këtij muaji do të sjellë përmbysje të temperaturave. Sipas “IGJEUM” nga nesër temperaturat do të zbresin nën zero gradë celsius dhe vendi do të përfshihet nga dëbora. Reshjet e shiut do të jenë të dobëta  dhe e gjithë zona lindore do të përfshihet nga dëbora./revistawho.com