• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Del video seksi, Rita Ora rrezikon punën në "X Factor"

12036681_10153136855028601_5746892315233195370_n

Rita Ora është në jurinë e talent show-t me përmasa gjigande në Britaninë e Madhe, ” X Factor”. Mirëpo këngëtarja rrezikon ta përjashtojnë. në fakt mediat e huaja kanë disa ditë që paralajmëronë publikimin e një videoje ku Rita Ora shfaqet provokuese, që mund t’i rrezikojë imazhin dhe vendin e punës. Kjo video doli. Ylli i muzikës pop shfaqet në të vetëm me të brendshme teksa bën gjeste provokuese brenda një makine. Nuk dihet ende se si është pritur kjo nga producentët e “X Factor”, por sipas Daily Star me shumë gjasë ata do ta largojnë.

Leave a Reply

CLOSE
CLOSE