• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Çifti i njohur turk udhëton drejt Amerikës, shpërngulen në ‘Hollywood’

Tuba Buyukustun dhe Umut Evirgen janë kthyer në çiftin më të komentuar të mediave turke. Në çdo lëvizje të tyren dyshja ndiqet nga paparacët, të cilëve nuk ju shpëton asgjë. Së fundmi ata kanë zbuluar se çifti ka udhëtuar drejt Amerikës për një arsye të rëndësishme. Teksa bëjnë edhe disa ditë pushimi, Tuba dhe Umut janë duke kërkuar edhe për një shtëpi të cilën po mendojnë ta blejnë. Dyshja e ka menduar shpesh herë shpërnguljen në këtë shtet, pasi mundësia për të pasur një karrierë të suksesshme është më e lartë./revistawho.com

 

 

CLOSE
CLOSE