• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çifti i famshëm, në pritje të fëmijës së parë

Lajmi se Johnny Depp dhe Amber Heard janë në pritje të një bebi ka pushtuar mediat rozë.

Ende nuk ka një konfirmim nga ana çiftit për këtë lajm, por ajo çfarë ka shtuar dyshimet për një shtatzani të mundshme, është fakti që në ceremoni të veçanta, Amber është parë të mos konsumojë as alkool dhe as cigare.

Ndërkohë burime të brendshme, kanë thënë se edhe 52-vjeçari Depp, i cili është një konsumues i rregullt i cigares, ka hequr dorë në mëny nga ky ves, që të mos dëmtojë bashkëshorten e tij.

depp