• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Chrissy Teigen në adoleshencë, modelja kopje e Selena Gomez

Ditën e djeshme modelja e njohur, Chrissy Teigen ka publikuar në ‘Instagram-in’ e saj një foto nw periudhwn e adoleshencës. Ajo shfaqet me flokët e zeza, mollëzat e ngritura dhe të gjithë e ngatërruan me Selena Gomez. Fansat e saj shprehen se dy vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën, pavarësisht diferencës në moshë. Chrissy është 33 vjeç, ndërsa Selena është 26 vjeç./revistawho.com