• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë po ndodh vërtetë midis Princ William dhe Princ Harry?

Katie Nicholl, një gazetare e mbretërorëve dhe autore, thotë se Princ William ka qenë shumë i shqetësuar për lidhjen e vëllait të tij, Princ Harry me Meghan Markle. Sipas tij, lidhja po ecte me hapa të mëdha dhe ishte munduar t’i jepte Harry-t një këshillë të sinqertë. Në fakt, kjo gjë e ka acaruar më shumë Harry-n. Nicholl thotë se ai e mori këshillën si një kritikë dhe mendon se William nuk e mbështet martesën e tij. “Nuk mendoj se gjërat midis tyre kanë qenë mirë që pas këtij momenti”, shton gazetarja. Lidhje e tyre është shumë e largët tani dhe kjo për shkak të influencës së Meghan. Gjithashtu, Lady Campbell thotë se Harry është i magjepsur nga dukesha dhe ka ndryshuar shumë./revistawho.com