• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë nuk mungon asnjëherë në çantën kuletë të Estela Ujkës në një mbrëmje?

Estela Ujka është një nga ‘bloggeret’ më të njohura në vendin tonë. Ajo ka fituar vëmendjen e të gjithë ndjekësve me stilin e saj mjaft modern. Së fundmi Ujka ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites ‘Ftesë në 5’, ku ka rrëfyer detaje rreth jetës dhe ‘bloggut’ të saj.

E pyetur nga Bieta Sulo se çfarë nuk mungon asnjëherë në çantën kuletë në një mbrëmje, një shkëlqyes buzësh, një pako me orbit apo karta e kreditit, Estela u përgjigj duke thënë: “Unë zakonisht mbaj buzëkuqin, pudrën dhe diçka ‘cash’”.

Kjo përgjigje e ‘bloggeres’ nuk ka kaluar pa të qeshurat dhe duartrokitjet e publikut.

Kujtojmë se Estela ndan herë pas here më të gjithë ndjekësit në ‘Instagram’, momente të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe kombinimet e veshjeve të cilat frymëzojnë gjithmonë shumë vajza./revistawho.com