• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Çfarë hani ju për mëngjes me pushime? Eva Murati nuk heq dorë nga tradita e gjyshes

Eva Murati ka filluar pushimet për këtë vit dhe duket se është duke u relaksuar në qytetin e Sarandës. Eva ka treguar se vazhdon t’i pëlqejë mëngjesi tradicional, siç është buka me gjalp të cilën e shijon shumë, sidomos me pamjen nga deti.

‘Nuk shijon asgjë më shumë në mëngjese pushimesh sesa buka me gjalp në një ballkon me pamje nga deti’-ka shkruar Eva bashkangjitur fotos me fetën e bukës në dorë.

Por ajo që nuk mund të na shpëtonte janë linjat perfekte të bukuroshes. Është me fat, jo me inat./revistawho.com

CLOSE
CLOSE