• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Capital t në një lidhje sekrete? Reperi kapet ‘mat’ me një vajzë brune

Capital t është një nga reperët më të pëlqyer dhe jo vetëm për shkak të muzikës së tij. Ai është treguar gjithmonë shumë i fshehtë përsa i përket jetës së tij private, gjë që ka shtuar akoma më shumë interesin e publikut ndaj tij. Së fundmi, ‘arberesh.info’ ia ka dalë të fotografojë reperin me një vajzë, identiteti i së cilës ende nuk dihet. Detaji i vetëm që dallohet, janë tiparet e errëta të vajzës në fjalë, teksa qëndronte në vendin e parë të makinës luksoze të Capital t. Deri tani nuk ka pasur ende asnjë reagim nga ai, megjithatë presim të mësojmë detaje të reja rreth kësaj lidhjeje./revistawho.com